GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 3807040
*
nr 380 7040
Ytterfoder
keramik, höjd: 23, (fotnagg)
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2005
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomkruka blomkrukor fotnagg keramik ytterfoder ytterkruka ytterkrukor
-
5054 Ytterfoder
7st Waldemarsuddekrukan, Prins Eugen, Gustavsberg,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
-
5097 Ytterfoder
ett par, bemålad gips. Längd: 28 cm, höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:20
*
Ytterfoder
nr 380 7040
Ytterfoder
keramik, höjd: 23, (fotnagg)
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2005 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: blomkruka blomkrukor fotnagg keramik ytterfoder ytterkruka ytterkrukor
-
5054 Ytterfoder
7st Waldemarsuddekrukan, Prins Eugen, Gustavsberg,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01 -
5097 Ytterfoder
ett par, bemålad gips. Längd: 28 cm, höjd: 19 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:20